معرفی بهترین منابع برای یادگیری زبان فرانسه (کتاب+نرم افزار+وب سایت)


۱- بهترین وب سایت های آموزش آنلاین و رایگان زبان فرانسه

یک منبع مفید برای یادگیری زبان فرانسه، وب سایت های آموزش آنلاین هستند. در این وب سایت ها با گوشی اندروید یا ios خود می توانید به یادگیری زبان فرانسه بعنوان یک مکمل بپردازید. (دقت کنید که وب سایت ها منبع اصلی محسوب نمی شوند و بدلیل اینکه مطالعات و تحقیقات آنچنانی بر روی دروس و یکپارچگی مطالعه انجام نشده است، ممکن است روند یادگیری شما را طولانی تر کنند یا اصطلاحا اشتباهاتی را در بدن شما جا بیندازند. پس حتما مثل خود بنده از ترکیب نرم افزار+کتاب استفاده کنید و هیچ نیازی هم به کلاس نخواهید داشت!)

یک وب سایت عالی برای تمرین نکات گرامری زبان فرانسه بهمراه تمرین هایی برای تکرار بیشتر. این وب سایت دروس خود را برای همه سطوح از مقدماتی تا پیشرفته ارائه کرده است. سطح بندی این وب سایت انگلیسی، بر اساس دسته بندی اروپایی مهارت زبان فرانسه یعنی A1, A2, B1, B2, C1  می باشد. (حتما می دانید که برای ورود به یک دانشگاه فرانسوی زبان حداقل سطح B2 را باید داشته باشید!)

وب سایت french-lab-site

این وب سایت مثل وب سایت قبل دارای تمرین برای یادگیری بهتر نیست. در عوض تاکید بیشتری بر مشکلات رایج در گرامر زبان فرانسه دارد و دسته بندی موضوعی مشخص و جالبی را ارائه کرده است. این وب سایت بیشتر مناسب افراد مبتدی می باشد ولی نکات مطرح شده در آن بسیار مفید هستند.

تصویر از محیط وب سایت آموزش فرانسوی canal+

برای افراد مبتدی در زبان فرانسه این وب سایت عالی است. هم جنبه سرگرمی دارد و هم کلمات را بصورت تصویری به شما آموزش می دهد. در واقع هم گرامر، هم کلمات و هم مکالمات در این وب سایت در سطح مقدماتی زبان فرانسه وجود دارند که به خوبی می توانید استفاده کنید.

یکی از نکات جالب این وب سایت این است که جوک های زبان فرانسه را هم به شما می آموزد!

اگر سطح مفدماتی زبان فرانسه را گذرانده اید، این وب سایت برای شما مناسب تر است. از متوسطه تا پیشرفته نکات جالبی دارد. در این وب سایت علاوه بر خود زبان فرانسه با فرهنگ آن نیز آشنا می شوید. کیفیت صداها و وویس ها در این وب سایت بسیار شفاف و واضح است.

تصویری از محیط وب سایت آموزش زبان فرانسه memrise

وب سایتی که با روشی کاملا جدید زبان فرانسه را بخصوص لغات و واژگان را به شما آموزش می دهد و توسط افراد حرفه ای و متخصص در امر زبان فرانسه تدوین شده است. هر چند مباحث آن کامل نیست ولی بعنوان یک وب سایت مکمل می تواند به شما کمک کند.

حتما اگر وب سایت بهتری می شناسید در بخش نظرات با چرب زبان معرفی کنید.

این پست مفید را هم بخوانید:  ۵ نکته مهم برای یادگیری بهتر و سریع تر زبان فرانسه

۲- بهترین نرم افزارها و اپلیکیشن های (گوشی موبایل و کامپیوتر) آموزش زبان فرانسه
  • آموزش زبان فرانسه رزتا استون (نسخه جدید)

بسته نرم افزاری آموزش زبان فرانسه رزتا استون

یکی از بهترین نرم افزارهای آموزشی موجود برای هر زبانی نسخه جدید Rosetta stone می باشد (هم کامپیوتر و هم اپلیکیشن گوشی). این نرم افزار توسط موسسه ای با بیش از ۲۰ سال سابقه تهیه شده است و بسیار در یادگیری زبان فرانسوی به شما کمک می کند. حتما باید دقت کنید که نسخه اورجینال و جدید را تهیه کنید. دقت کنید که برخی شرکت ها زمان بندی نرم افزار را بهم زده اند یا به دلایلی برخی محتویات آن را حذف کرده اند. 

توضیحات کامل + خرید نسخه جدید و کاملا اورجینال  با بهترین قیمت ممکن

  • آموزش زبان فرانسه نصرت (نسخه جدید)

تصویری از پکیج آموزش زبان فرانسه نصرت

آموزش نصرت حاصل سال ها تحقیق و تجربه در امر یادگیری زبان فرانسه می باشد و چون محیط فارسی دارد به شما کمک زیادی خواهد کرد. بسیاری از استادان زبان بر این باورند که بهترین روش یادگیری یک زبان خارجی این است که به آن کشور سفر کنید و مدتی را در بین مردم آنجا سپری کنید . این مجموعه این مساله را برای شمافراهم می کند. افزون بر این قواعد زبان را به شکل بسیار عمیق و درونی آموزش میدهد و شما بدون اینکه متوجه شوید تمام قواعد زبان را ناخود آگاه فرا خواهید گرفت.

توضیحات کامل + خرید نسخه جدید و کاملا اورجینال  با بهترین قیمت ممکن

تقریبا بهترین اپلیکیشنی که برای یادگیری زبان فرانسه می توانید در گوشی خود داشته باشید همین اپلیکیشن ممرایز می باشد. روش و متدولوژی اپلیکیشن بسیار جدید و جالب است و بخصوص بر یادگیری بهتر کلمات زبان فرانسه تاکید می کند.

دانلود اپلیکیشن Memrise برای اندروید و ios

این اپلیکیشن کمی رسمی تر از نرم افزارهای دیگر است که بر پایه سیستم CEFR -Common European Framework of Reference for Languages تدوین شده است.

برای تقویت مکالمه خود سعی کنید از این اپ استفاده کنید زیرا لهجه ها و مکالمات بطور کامل توسط افراد native فرانسه تهیه شده اند.

لینک دانلود اندروید

لینک دانلود ios

  • نرم افزار تل می مور (Tell me more french)

بسته آموزش زبان فرانسه تل می مور

قطعا نام این نرم افزار آموزشی را شنیده اید. بجای اینکه کتاب و اپلیکیشن یا وب سایت ها را جستجو کنید، سعی کنید از یک پک کامل مثل تل می مور، رزتا استون یا نصرت استفاده کنید.

نرم افزار آموزش زبان فرانسوی تل می مور در بسیاری از مراکز مطرح و علمی دنیا سبب اطمینان اکثر خریداران از منحصر به فرد بودن و خرید آن شده است. این نرم افزار فوق العاده، با هوش مصنوعی بالایش، درست همانند یک معلم خانگی فوق هوشمند و خستگی ناپذیر، تمامی ارکان مورد نیاز برای آموزش زبان فرانسوی و تمامی مهارت های لازم یادگیری هر زبان را همچون خواندن، نگارش، قدرت شنیدار، گفتار، دایره لغات و گرامر و حتی فرهنگ مورد نیاز یادگیری کشورهای سخن گوینده آن زبان را به تمرین و تکرار وا می دارد و دارای سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته می باشد که برای تمامی افراد در پکیج های مختلفی از سوی کمپانی سازنده عرضه شده است.

لینک توضیحات بیشتر+ خرید نسخه جدید و اورجینال با بهترین قیمت ممکن

۳- بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان فرانسوی

یک پست در ارتباط با بهترین کتاب های یادگیری زبان فرانسه قبلا تهیه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم برای دانلود و مشاهده کتاب های برتر این پست را ببینید:

در این پست: معرفی ۳ کتاب برتر خودآموز زبان فرانسه

بطور خلاصه سه کتاب توصیه شده عبارتند از:

  • کتاب Entre Amis (نوشته شده توسط Michael D.Oates- سطح مقدماتی تا متوسطه)
  • کتاب Learn French Vocabulary 2001 (سطح مقدماتی تا پیشرفته-یک جلد)
  • کتاب Contacts: Langue et culture françaises (سطح متوسطه ودر یک جلد)
بهترین کانال تلگرام آموزش زبان فرانسه با متد جدید و زبان ساده
/ 0 نظر / 683 بازدید